?

Log in

No account? Create an account
психологічна екшн-гра Загублений світ - Гайда зі мною!

> Останні записи
> Архів
> Друзі
> Дані користувача

липня 16-е, 2010


Previous Entry Share Next Entry
voloshinna
04:35 pm - психологічна екшн-гра Загублений світ

Друзі!

Ми збираємо команду для чергової гри Загублений світ.


Безпосередні  учасники гри не дозволять злукавити - описувати, що таке Загублений світ тим, хто не ризикнув зіграти, це все рівно, що описувати смак устриць тим, хто не не куштував,  але я все ж трохи скажу :)


В чому суть гри?
Это интеллектуально-эмоциональный марафон в условиях полудикой природы продолжительностью двое суток. Но, в первую очередь, это игра для взрослых, отдаленно напоминающая реалити-шоу «Последний герой».
По игровой легенде команда добровольцев, отправляющихся на поиски некоего Затерянного мира, проходит специализированную подготовку к экспедиции под руководством опытного инструктора. Участникам предстоит как можно ближе узнать друг друга, приобрести необходимые навыки и пройти ряд испытаний. И все это для того, чтобы в финале не на словах, а на деле доказать свою готовность к экспедиции, способность брать на себя ответственность и сформировать свой вариант команды, которая дойдет до заветной цели.


Найближча гра планується на 23-25 липня.
З питаннями щодо участі в грі пишіть у лічку :) або телефонуйте 095 270 25 40 (Інна)

(2 коментарі | Прокоментувати)

Comments:


From:ex_behemoti
Date:липня 23-є, 2010 07:39 am (UTC)
(Link)
скільки учасників і кілько коштує?
[User Picture]
From:voloshinna
Date:липня 23-є, 2010 09:44 am (UTC)
(Link)
від шести до десяти гравців у команді.
якщо граєш вперше - важливо, щоб у грі не приймали участь близькі друзі, родичі, або наприклад не було пари "начальник-підлеглий"
загалом вартість гри складає 145 евро (1450 грн), але в мене залишився ще один ваучер- знижка на 500 грн. якщо гра зацікавить- можу подарувати. в нього в липні термін дії все одно спливає.

> Go to Top
LiveJournal.com